GESTAŞ’ın ÇOMÜ Butik’e Destek

Yaşam 11.11.2022 - 12:16, Güncelleme: 11.11.2022 - 12:16
 

GESTAŞ’ın ÇOMÜ Butik’e Destek

GESTAŞ, gemi kamaralarında ihtiyaç fazlası olan yatakları, ihtiyaç sahibi öğrencilere verilmek üzere ÇOMÜ Butik’e teslim etti.
 GESTAŞ’tan konuya ilişkin yapılan açıklamada şunlar kaydedildi:   "Gestaş Deniz Ulaşım olarak, gemi kamaralarımızda ihtiyaç fazlası olan ortopedik yaylı yatakları, ihtiyaç sahibi öğrencilerimizin kullanımı için Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi bünyesindeki ÇOMÜ Butik’e teslim ettik.  Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi bünyesinde Kurumsal İletişim Koordinatörlüğü tarafından işletilen ÇOMÜ Butik, üniversitede öğrenim gören ihtiyaç sahibi öğrencilerin tekstil, gıda ve ev eşyalarını karşılayabilmelerine imkan tanıyan, tamamen gönüllü öğrenci ve eğitmenlerden oluşan, sosyal sorumluluk faaliyeti olarak hizmet vermektedir. Doç. Dr. Hicran Özlem Ilgın’ın koordinasyonunda faaliyetlerine devam eden ÇOMÜ Butik, öğrencilerin giyim, ev eşyası, kırtasiye, kitap ve erzak gibi ihtiyaçlarını tamamen ücretsiz olarak karşılamaktadır. Bizler de Çanakkale’nin deniz ulaşım şirketi olarak, gemi kamaralarımızda ihtiyaç fazlası olan yataklarımızı ÇOMÜ Butik’e teslim ettik ve ihtiyacı olan öğrencilerile buluşmasına vesile olduk."
GESTAŞ, gemi kamaralarında ihtiyaç fazlası olan yatakları, ihtiyaç sahibi öğrencilere verilmek üzere ÇOMÜ Butik’e teslim etti.

 GESTAŞ’tan konuya ilişkin yapılan açıklamada şunlar kaydedildi:  

" Gestaş Deniz Ulaşım olarak, gemi kamaralarımızda ihtiyaç fazlası olan ortopedik yaylı yatakları, ihtiyaç sahibi öğrencilerimizin kullanımı için Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi bünyesindeki ÇOMÜ Butik’e teslim ettik.  Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi bünyesinde Kurumsal İletişim Koordinatörlüğü tarafından işletilen ÇOMÜ Butik, üniversitede öğrenim gören ihtiyaç sahibi öğrencilerin tekstil, gıda ve ev eşyalarını karşılayabilmelerine imkan tanıyan, tamamen gönüllü öğrenci ve eğitmenlerden oluşan, sosyal sorumluluk faaliyeti olarak hizmet vermektedir. Doç. Dr. Hicran Özlem Ilgın’ın koordinasyonunda faaliyetlerine devam eden ÇOMÜ Butik, öğrencilerin giyim, ev eşyası, kırtasiye, kitap ve erzak gibi ihtiyaçlarını tamamen ücretsiz olarak karşılamaktadır. Bizler de Çanakkale’nin deniz ulaşım şirketi olarak, gemi kamaralarımızda ihtiyaç fazlası olan yataklarımızı ÇOMÜ Butik’e teslim ettik ve ihtiyacı olan öğrencilerile buluşmasına vesile olduk."

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.