İlçeler Haber Girişi: 19.01.2021 - 00:00, Güncelleme: 02.09.2021 - 15:40

Geyikli Doğalgaza Kavuşuyor

 

Geyikli Doğalgaza Kavuşuyor

Ezine’ye bağlı Geyikli Belediyesi ile AKSA Gaz Çanakkale arasında doğalgaz protokolü imzalandı.
Geyikli Belediye Başkanı Mevlüt Oruçoğlu ile AKSA Gaz Çanakkale Genel Müdürü Çağdaş Adıbelli arasında önceki gün imzalanan protokolle birlikte Geyikli Beldesi’ne doğalgaz bağlanması için somut adım atılmış oldu. Anlaşma sonrası açıklamada bulunan Geyikli Belediye Başkanı Mevlüt Oruçoğlu,  “AKSA Gaz Çanakkale Genel Müdürü Çağdaş Adıbelli ile Geyikli doğalgaz protokolümüzü imzaladık. Göreve geldiğimiz günden bu yana bu anı bekliyorduk, Geyikli’mize hayırlı olsun. Emeklerinden dolayı Grup Başkanvekilimiz Bülent Turan’a, Milletvekilimiz Jülide İskenderoğlu’na Geyikli adına teşekkür ederim” dedi.
Ezine’ye bağlı Geyikli Belediyesi ile AKSA Gaz Çanakkale arasında doğalgaz protokolü imzalandı.

Geyikli Belediye Başkanı Mevlüt Oruçoğlu ile AKSA Gaz Çanakkale Genel Müdürü Çağdaş Adıbelli arasında önceki gün imzalanan protokolle birlikte Geyikli Beldesi’ne doğalgaz bağlanması için somut adım atılmış oldu.
Anlaşma sonrası açıklamada bulunan Geyikli Belediye Başkanı Mevlüt Oruçoğlu,  “AKSA Gaz Çanakkale Genel Müdürü Çağdaş Adıbelli ile Geyikli doğalgaz protokolümüzü imzaladık. Göreve geldiğimiz günden bu yana bu anı bekliyorduk, Geyikli’mize hayırlı olsun. Emeklerinden dolayı Grup Başkanvekilimiz Bülent Turan’a, Milletvekilimiz Jülide İskenderoğlu’na Geyikli adına teşekkür ederim” dedi.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.