Yaşam Haber Girişi: 15.03.2021 - 00:00, Güncelleme: 02.09.2021 - 15:40

Gestaş’tan Kadın Yolculara, Kadın Esnaflardan Hediye Çeki

 

Gestaş’tan Kadın Yolculara, Kadın Esnaflardan Hediye Çeki

Gestaş, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla, kadın yolcularına, kadın esnafların işletmelerine ait hediye çeki takdim etti.
Gestaş’tan söz konusu etkinliğe yapılan açıklama şu şekilde: “8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla, bugün Çanakkale, Eceabat, Lapseki ve Gelibolu İskelelerimizde kadınlarımız için bir etkinlik gerçekleştirdik. Feribotlarımızı kullanan kadın yolcularımızı hediye çekleriyle karşıladık ve 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutlayarak kendilerine birer hediye çeki takdim ettik. Bu çeklerin en önemli özelliği ise, kadın esnafların işletmelerine ait olması… Çanakkale, Eceabat, Lapseki ve Gelibolu’da, kuaför, giyim, ayakkabı, hediyelik eşya, bijuteri gibi kadın esnaflarımızın sahibi olduğu, küçük ölçekli işletmeleri tespit ettik. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde bu işletmelerin adının yer aldığı Gestaş hediye çeklerini, feribotlarımızı kullanan kadın yolcularımıza takdim ettik. Kadın yolcularımız, bu işletmelerden Gestaş’ın misafiri olarak alışveriş yapma şansı bulurken; kadın esnafımıza da maddi olarak destek sağlamış olduk. Etkinlik sonunda hediye çeklerinden yaklaşık 240 kadın yolcumuz; 25 kadın esnafımız yararlanmış olacak.  Tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kutlu Olsun.” 
Gestaş, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla, kadın yolcularına, kadın esnafların işletmelerine ait hediye çeki takdim etti.

Gestaş’tan söz konusu etkinliğe yapılan açıklama şu şekilde:

“8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla, bugün Çanakkale, Eceabat, Lapseki ve Gelibolu İskelelerimizde kadınlarımız için bir etkinlik gerçekleştirdik. Feribotlarımızı kullanan kadın yolcularımızı hediye çekleriyle karşıladık ve 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutlayarak kendilerine birer hediye çeki takdim ettik. Bu çeklerin en önemli özelliği ise, kadın esnafların işletmelerine ait olması…

Çanakkale, Eceabat, Lapseki ve Gelibolu’da, kuaför, giyim, ayakkabı, hediyelik eşya, bijuteri gibi kadın esnaflarımızın sahibi olduğu, küçük ölçekli işletmeleri tespit ettik. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde bu işletmelerin adının yer aldığı Gestaş hediye çeklerini, feribotlarımızı kullanan kadın yolcularımıza takdim ettik. Kadın yolcularımız, bu işletmelerden Gestaş’ın misafiri olarak alışveriş yapma şansı bulurken; kadın esnafımıza da maddi olarak destek sağlamış olduk. Etkinlik sonunda hediye çeklerinden yaklaşık 240 kadın yolcumuz; 25 kadın esnafımız yararlanmış olacak. 

Tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kutlu Olsun.” 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.