“Ya Niye Oy Vermemişiz ki?” Diyecekler Göreceksiniz!

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan yoğun Ankara gündemi sonrasında memleketi Çanakkale’de teşekkür ziyaretlerine kaldığı yerden devam etti. Biga’da konuşan Turan, Çanakkale’nin son seçimlerde özellikle diğer partilere fark atarak en çok AK Partiye yakıştığını AK Parti’nin de en çok Çanakkale’ye yakıştığının altını çizerek; “15 yıldan beri köy köy ilçe ilçe konuşmaya çalışıyoruz. Köylerin dertlerinden sorunlarına kadar. Yollardan hastanelere kadar okullara kadar her alanda iş yapmaya çalışıyoruz. Ama şimdi önümüzde 5 yıl gibi büyük bir zaman var. Bu 5 yıl halk bize iş yapın diye görev verdi. Hiçbir partiye nasip olmayacak bir şekilde ilk turda seçim bitirerek tek başına iktidar imkanı vererek mecliste de büyük çoğunluğu vererek yola devam dedi. Hatta şimdiden duyuruyorum ama ileride daha çok duyacağız bize oy vermeyen arkadaşlarımızda ya niye vermemişiz ki diyecekler göreceksiniz.”

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan yoğun meclis gündemi sonrası  memleketi Çanakkale’de vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Ankara dönüşü memleketi Çanakkale’nin Biga ilçesinde vatandaşlarla gelen Turan, Biga Avcılar Kulübünde  Bigalılara seslendi. 

Turan konuşmasında “İmkan buldukça Çanakkale’de olmayı bir görev biliyoruz. Çünkü Çanakkale son seçimlerde özellikle diğer partilere fark atarak en çok AK Partiye yakıştığını AK Parti’nin de en çok Çanakkale’ye yakıştığını ifade etti. 15 yıldan beri köy köy ilçe ilçe konuşmaya  çalışıyoruz. Köylerin dertlerinden sorunlarına kadar. Yollardan hastanelere kadar okullara kadar her alanda iş yapmaya çalışıyoruz. Ama şimdi önümüzde 5 yıl gibi büyük bir zaman var. Bu 5 yıl halk bize iş yapın diye görev verdi. Hiçbir partiye nasip olmayacak bir şekilde ilk turda seçim bitirerek tek başına iktidar imkanı vererek mecliste de büyük çoğunluğu vererek yola devam dedi. Hatta şimdiden duyuruyorum ama ileride daha çok duyacağız bize oy vermeyen arkadaşlarımızda ya niye vermemişiz ki diyecekler göreceksiniz. Bu ülkeye Tayyip Erdoğan’dan daha çok Muharrem İnce mi hizmet edecek kendi kavgaları var görüyorsunuz. 500 delege Kılıçdaroğlu gitsin Muharrem gelsin diye oy verdi. Zerre kadar şerefi onuru olan bir lider kendi delegesi 500’den fazla bırak git diyorsa kongreyi beklemeden bırakması lazım. Biga’ya bizim her gelişimizde müjdelerimiz oluyor, bakın size bir müjdeyle geldik. Sağlık il müdürlüğümüz de burada hastanemize enfeksiyon, fizik tedavi için, kadın doğum için ve patoloji için dört doktor geliyor. Atamaları bugün yapıldı 15 günde başlıyorlar “ dedi.

PAYLAŞ