KORONAYA ‘ÇANAKKALE GEÇİLMEZ’ DİYEN EKİP

 Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Doç. Dr. Alper Şener, kentte koronavirüs mücadelesinde rol oynayan ekip ile çekildiği fotoğrafı sosyal medya hesaplarından; ‘Koronaya ‘Çanakkale geçilmez’ diyen ekip’ ifadeleriyle paylaştı.

‘Covid 19 Günlükleri’ adı altında sosyal medya hesabından takipçilerini sık sık Koronavirüsü (Covid-19) ile ilgili aydınlatan Doç. Dr. Alper Şener, bu kez koronavirüs salgınında gece gündüz mesai harcayan sağlık çalışanlarıyla bir hatıra fotoğrafı paylaştı. Şener’in paylaşımındaki ‘Üstün gayret ve özverili çalışmaları olmasa bu fotoğrafı gururla çektiriyor olamazdık’ ifadeleri Çanakkale’de salgın döneminde yapılan mücadele ve başarılı tedavi süreci için dikkat çeken ayrıntı oldu.
Şener paylaştğıı fotoğrafa ilişkin şu cümleleri kurdu; “Koronaya ‘Çanakkale geçilmez’ diyen ekip arkadaşlarımızla bir hatıramız olsun dedik. Enfeksiyon Hastalıkları Ana Bilim Dalı Araştırma Görevlisi ve iç hastalıklarından rotasyoner araştırma görevlisi meslektaşlarımız, servis ve kan alma hemşirelerimiz, surveyans kayıt sekreterimiz ve güvenlik görevlimiz. Tüm ekibe bir defa da buradan teşekkür ederim. Üstün gayret ve özverili çalışmaları olmasa bu fotoğrafı gururla çektiriyor olamazdık”

PAYLAŞ