Karadağ Ankara’da

AK Parti Çanakkale İl Başkanı Yeşim Karadağ partisinin genişletilmiş 108. İl Başkanları toplantısına katılmak üzere Başkent Ankara’da. İl Başkanı Karadağ 25 Nisan Pazartesi günü 2,5 saat süren haftalık yürütme ve yönetim kurulu toplantısının ardından, İlk Uçakla Ankara’ya gitti. 26 Nisan 2016 Salı günü saat 16.00 da genel merkezde sadece il başkanlarının katıldığı toplantıya iştirak eden İl Başkanı Yeşim Karadağ, 27.04.2016’ Çarşamba günü de Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun da katılacağı Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısına katıldı.

Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısına katılmak üzere İl Gençlik Kolları Başkanı Mefail Ceyhan,İl  Kadın Kolları Başkanı Saime Çetin Aydoğan ve İl Genel Meclis Başkanı Ömer Şahin’de Ankara’ya gitti.

24-25 Nisan programları nedeniyle  yoğun tempo atlatan başkanlar Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal,İç İşleri Bakanı Efkan Ala ,Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç’ı Çanakkale Kara Savaşlarının 101.yıl dönümünde Çanakkale’de ağırladıktan sonra Ankara’da çeşitli temaslarda bulunacak.

AK Parti İl Başkanı Yeşim Karadağ’ın Genişletilmiş İl Başkanları toplantısından sonra genel merkezde Genel Başkan Yardımcıları ile temaslarda bulunacağı ifade edildi.

PAYLAŞ