Herkes CHP’li Belediyelerin Olduğu Yerleşim Yerlerinde Yaşamak İstiyormuş!

31 Mart’ta yapılacak yerel seçimler öncesi siyaset iyiden iye ısınmaya başladı. Çanakkale’de adaylar ülke gündeminde olan konulardan ziyade yerelde olan konuları gündeme taşımayı tercih eden bir seçim politikası izliyorlar. Bu tercihin dışına çıkan tek isim ise CHP’li Belediye Başkan yardımcısı Rebiye Ünüvar oldu. Herkesin CHP’li belediyelerin olduğu yerleşim yerlerinde yaşamak istediğinin altını çizen Ünüvar; “tüm foyalarınız ortaya saçıldı, bu sefer sınıfta kalacaksınız. Çünkü herkes CHP’li belediyelerin olduğu yerleşim yerlerinde yaşamak istiyor...” sözleriyle bitiriyor.

“- Vatandaş oy verirse cennete bilet kesiyorlar.
- Devletin tüm olanaklarını kendi siyasi ikballerine harcıyorlar.
- Meşruiyeti olmayan referandumla değiştirdikleri yasalarla, bir hukuk devletinde olamayacak her şeyi yapıyorlar. Ulaştırma, Adalet, iç İşleri Bakanları istifa etmeyi bırakın, bangır bangır siyaset yapıyor. Hele İç İşleri bakanı seçim güvenliğini sağlamak yerine muhalefeti ayrıştırıyor, kışkırtıyor ve olmayanı olacakmış gibi anlatıp kaosa teşvik ediyor.
- Eğitim Bakanı eğitim işini bırakmış siyaset yapıyor. Oysa iyi hocadır deyip minicik de olsa umut beslemiştik. Eğitimden beklentilerimizi yerel seçime bağlamış. (Esefle kınıyorum, istifasını talep ediyorum) 
- Damat zaten içler acısı; Demir yumruğunu vurmuş doları 5’e düşürmüş…
- Yerel seçim ile ülkenin bekası gibi komik, insanın izanı ile oynayan saçmalıklar...
Kısacası mahşere uzanan vaatleri ve toplumun korku refleksleri oynayan AKP; tüm foyalarınız ortaya saçıldı, bu sefer sınıfta kalacaksınız. Çünkü herkes CHP’li belediyelerin olduğu yerleşim yerlerinde yaşamak istiyor...”.

PAYLAŞ