Ekonomi Haber Girişi: 08.06.2021 - 00:00, Güncelleme: 02.09.2021 - 15:40

Gestaş, Büfeleri 1 Yıllığına Kiraya Veriyor

 

Gestaş, Büfeleri 1 Yıllığına Kiraya Veriyor

Gestaş, şirket bünyesinde yer alan gemilerin büfeleri ile iskele büfelerini ihale ile 1 yıl süreyle kiraya vereceğini duyurdu.
Gestaş’tan söz konusu ihaleye ilişkin yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Gestaş Deniz Ulaşım Turizm Ticaret A.Ş olarak şirketimiz bünyesinde yer alan gemilerin büfeleri ve iskele büfeleri, İhale Komisyonu tarafından yapılacak ihale ile 12 ay (365 gün) süreyle kiraya verilecektir. “Gemi ve İskele Büfe İşletmesi Kiralaması İşi İhalesi” 11 Haziran 2021 tarihinde, saat 11.00’da, şirket merkez binamız olan Çanakkale İli, Sarıcaeli Köyü, 276 numaralı adreste gerçekleştirilecektir. İhale, İhale Komisyonu tarafından ihale yeterlilik şartlarını karşılayan en yüksek tutarlı teklifi veren üç istekli arasında açık artırma suretiyle yapılacaktır. Ayrıntılı bilgiye; https://gdu.com.tr/ihale-detay?viewId=27 linkinden ulaşabilirsiniz.”
Gestaş, şirket bünyesinde yer alan gemilerin büfeleri ile iskele büfelerini ihale ile 1 yıl süreyle kiraya vereceğini duyurdu.

Gestaş’tan söz konusu ihaleye ilişkin yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Gestaş Deniz Ulaşım Turizm Ticaret A.Ş olarak şirketimiz bünyesinde yer alan gemilerin büfeleri ve iskele büfeleri, İhale Komisyonu tarafından yapılacak ihale ile 12 ay (365 gün) süreyle kiraya verilecektir. “Gemi ve İskele Büfe İşletmesi Kiralaması İşi İhalesi” 11 Haziran 2021 tarihinde, saat 11.00’da, şirket merkez binamız olan Çanakkale İli, Sarıcaeli Köyü, 276 numaralı adreste gerçekleştirilecektir. İhale, İhale Komisyonu tarafından ihale yeterlilik şartlarını karşılayan en yüksek tutarlı teklifi veren üç istekli arasında açık artırma suretiyle yapılacaktır. Ayrıntılı bilgiye; https://gdu.com.tr/ihale-detay?viewId=27 linkinden ulaşabilirsiniz.”

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.