Devlet Hastanesinde 3 operasyon bir arada!

Yaşam 20.09.2021 - 10:41, Güncelleme: 20.09.2021 - 10:41
 

Devlet Hastanesinde 3 operasyon bir arada!

Çanakkale Mehmet Akif Ersoy Devlet Hastanesi, KVC ekibi başarılı operasyonlara imza attı.
Bir süredir yaşadığı göğüste ağrı ve baskı hissi, merdiven çıkarken yorulma şikayetleri üzerine Asendan aort anevrizması (Ana damar genişlemesi), 3 damar koroner arter hastalığı ve aort kapak yetmezliği tespit edilen 68 yaşındaki kadın hasta bir dizi başarılı operasyon gerçekleştirildi. Operasyonu gerçekleştiren KVC Uzmanı Op. Dr. Kıvanç Bayatlı “Gerekli ameliyat hazırlıkları yapılan 68 yaşındaki bayan hastamıza 3 damar koroner bypass, asendan aorta replasmanı (Ana damar değişimi), ve aort kapak tamiri operasyonlarını ekip olarak başarılı bir şekilde gerçekleştirdik. Hastamızın genel durumunun iyi olması ve şikayetlerinin geçmesi üzerine 6’ncı gününde şifa ile taburcu edildi” dedi. Hastayı odasında ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini ileten Başhekim Op. Dr. Hasan Keser ise “Başarılı ve özverili çalışmalarından dolayı Kalp-Damar Cerrahisi ekibimize teşekkür ediyorum” açıklamasında bulundu.
Çanakkale Mehmet Akif Ersoy Devlet Hastanesi, KVC ekibi başarılı operasyonlara imza attı.

Bir süredir yaşadığı göğüste ağrı ve baskı hissi, merdiven çıkarken yorulma şikayetleri üzerine Asendan aort anevrizması (Ana damar genişlemesi), 3 damar koroner arter hastalığı ve aort kapak yetmezliği tespit edilen 68 yaşındaki kadın hasta bir dizi başarılı operasyon gerçekleştirildi.
Operasyonu gerçekleştiren KVC Uzmanı Op. Dr. Kıvanç Bayatlı “Gerekli ameliyat hazırlıkları yapılan 68 yaşındaki bayan hastamıza 3 damar koroner bypass, asendan aorta replasmanı (Ana damar değişimi), ve aort kapak tamiri operasyonlarını ekip olarak başarılı bir şekilde gerçekleştirdik. Hastamızın genel durumunun iyi olması ve şikayetlerinin geçmesi üzerine 6’ncı gününde şifa ile taburcu edildi” dedi.
Hastayı odasında ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini ileten Başhekim Op. Dr. Hasan Keser ise “Başarılı ve özverili çalışmalarından dolayı Kalp-Damar Cerrahisi ekibimize teşekkür ediyorum” açıklamasında bulundu.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.