ÇANAKKALE SİYASETE KURBAN EDİLMEYECEK KADAR KIYMETLİDİR

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Selçuk Semizoğlu, Çanakkale Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı Ünal Özcan, Çanakkale Ziraat Odası Başkanı İsmail Kaya ve Çanakkale Kent Konseyi Başkanı Evren Kızoğlu bir araya gelerek Çanakkale için birlik beraberlik mesajı verdiler. Verilen mesajda; “Siyasi bir ön yargı taşımadan Çanakkale için yapılan her doğrunun yanında, her yanlışın da karşısındayız. Temsil ettiğimiz kurumların sorumluluğu bunu gerektirir. Çanakkale siyasete kurban edilmeyecek kadar kıymetlidir. Her şey Çanakkale için, hepimiz Çanakkale için” ifadeleri dikkat çekti.

ÇTSO Başkanı Selçuk Semizoğlu’nun daveti üzerine bir araya gelen başkanlar Çanakkale’nin he rşeyin en iyisine layık olduğunu belirterek siyaset üstü bir anlayış ile Çanakkale’ye hizmet için güçlerini birleştirmeye kararlı olduklarını ifade ettiler.
Toplantı ile ilgili bilgi veren Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu; “Bizler temsil ettiğimiz kurumlarda seçilerek göreve geldik. Çanakkale’nin gelişimini, hak ettiği konuma gelmesini önemsiyoruz. İlimiz ekonomisine katkı sunacak her çalışmayı destekliyoruz. Eğitimden sağlığa, sanayiden ulaşıma Ülkemize son yıllarda yapılan yatırımlarda Çanakkale payını en çok alan illerden. En yaşanabilir kent olmanın gururunu yaşıyoruz. Siyasi bir ön yargı taşımadan Çanakkale için yapılan her doğrunun yanında, her yanlışın da karşısındayız. Temsil ettiğimiz kurumların sorumluluğu bunu gerektirir. Çanakkale siyasete kurban edilmeyecek kadar kıymetlidir. Her şey Çanakkale için, hepimiz Çanakkale için” dedi.  
 

PAYLAŞ