Çan Belediyesi Tekvando Kulübünde Başarı Sevinci

15 Temmuz Cumartesi günü Çanakkale’de, Tekvando İl Temsilcisi Hasan ALTUNIŞIK tarafından 15 Temmuz demokrasi şehitleri açık hava Marmara Taekwondo Şampiyonasında Çan Belediyesi Tekvando Kulübü birçok başarıya imza atarak geri döndü.

Antrenörleri Bilge ACAR öncülüğünde, Çan Belediye Başkanı Dr. Abdurrahman KUZU’yu makamında ziyaret eden tekvandocu genç sporcular, hem turnuvalar hakkında Sayın KUZU’ya bilgiler verdiler hem de başarılarını birlikte kutladılar. Şampiyonada dereceye giren Çan Belediyesi Tekvando Kulübü sporcuları ise şu şekilde;
Birinci  45 kilogramda Berke YAVUZ
Birinci  40 kilogramda Feyza ENGIN
İkinci     45 kilogramda Furkan KARAGÖZ
Üçüncü 40 kilogramda Neva ALTINTOP
Üçüncü 55 kilogramda Zeynep Nur ŞENGÜL 
Çan Belediyesi Tekvando Kulübü sporcularının başarılarından ve ziyaretlerinden ötürü memnuniyetlerini dile getiren Başkan KUZU; “Ben öncelikle tüm kulüp sporcularımızı ve dereceye giren genç tekvandocu kardeşlerimizi tebrik ediyorum. Bugüne kadar katıldıkları her turnuvalarda hep başarıyla döndüler ve bizleri bu başarılara çok alıştırdılar, dilerim bundan sonraki süreçlerde de bu şekilde devam eder, gerçi bundan bizim şüphemiz yok. Biz biliyoruz ki onlar Antrenörleri Bilge kardeşimiz tarafından iyi çalıştırılıyor ve genç sporcularımız da emeklerinin karşılığını, başarmış olmanın verdiği heyecan ve mutlulukla alıyorlar. Her fırsatta dile getirdiğimiz gibi yine diyoruz ki biz spora ve sporcuya destek vermeye devam edeceğiz.” şeklinde açıklamalarda bulundu.
Başkan KUZU her bir sporcuyu tebrik ederken kulüp sporcuları ise; “Bize her zaman destek veren ve varlığını hissetmekten onur duyduğumuz Belediye Başkanımız Sayın KUZU’yu makamında ziyaret ederek heyecanımıza ve sevincimize ortak etmek istedik ve kendisine sonsuz teşekkür ediyoruz.” ifadelerine yer verdiler.

PAYLAŞ