Çamaşırhane Yeni Yerinde Hizmette

Başta öğrenciler olmak üzere, gündelik yaşamlarında çamaşır yıkama olanağı bulamayan kentlilere yönelik olarak hayata geçirilen Çanakkale Belediyesi Çamaşırhanesi, 25 Eylül 2019 Çarşamba gününden itibaren yeni adresinde hizmet vermeye başladı.

Kentliler, İsmetpaşa Mahallesi Demircioğlu Caddesi No: 130 C6 Blokta hizmet vermeye başlayacak olan çamaşırhaneden, hafta içi 09.00-18.00 saatleri arası ücretsiz olarak yararlanabilecek. Yapıla açıklamada şu bilgilere yer verildi.
Çanakkale Belediyesinin sosyal kapsamlı hizmetlerinden biri olan çamaşırhane, başta öğrenciler olmak üzere, gündelik yaşamlarında çamaşır yıkama olanağı bulamayan kentlilerimize yönelik hazırlanan hizmettir. Hizmet için İl Emniyet Müdürlüğü, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü, Sosyal Yardımlaşma Vakfı, Kredi ve Yurtlar Kurumu, Çanakkale Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ile Mahalle Muhtarlıklarının yönlendireceği ve evlerinde ya da kaldıkları mekanlarda yapılan tespitler neticesinde kişilerin kart başvurusunu onaylanacaktır.
Detaylı bilgi için; 2181229    

PAYLAŞ