15 Temmuz Milletin Zaferidir

15 Temmuz hain FETÖ kalkışmasının 4. Yıl dönümünde AK Parti Çanakkale İl Başkanı Naim Makas bir mesaj yayınladı. 15 Temmuz’un milletin zaferi olduğunun altını çizen Makas; “15 Temmuz FETÖ ve işbirlikçilerinin yeltendikleri kalkışmaya, Cumhurbaşkanımızın liderliğinde kenetlenen milletimizin zaferidir. Şanlı tarihimize, devletimizin varlığının ebed müddet süreceğini yazmanın adıdır” ifadelerini kullandı.

AK Parti İl Başkanı Naim Makasın’ın açıklaması şu şekilde;

15 TEMMUZ; 

Yüce Milletimizin destansı direnişidir. Vatanı hainlere karşı korumak için, canını feda etmenin ne demek olduğunu, bütün dünyaya göstermenin ve genç Cumhuriyetimizi, karanlık ve işbirlikçi odaklara teslim etmemenin adıdır. 

15 TEMMUZ; 

Hiçbir hesabı olmadan “ÖNCE VATAN” diyerek meydanlara çıkmanın adı ve ülkemizin bütün meydanlarında yaşanan 

” Çanakkale Ruhunun '' ta kendisidir!

15 TEMMUZ FETÖ ve işbirlikçilerinin yeltendikleri kalkışmaya, Cumhurbaşkanımızın liderliğinde kenetlenen milletimizin zaferidir. Şanlı tarihimize, devletimizin varlığının ebed müddet süreceğini yazmanın adıdır.

15 TEMMUZ’da yazılan destanda; bütün alçaklığı ile saldıranlara karşı canını ortaya koyan vatandaşlarımızı, şanlı ordumuzun kahraman askerlerini, huzurumuzun teminatı polislerimizi rahmetle anıyor; gazilerimize şükranlarımı ve minnettarlığımı sunuyorum.

15 TEMMUZ’u unutmayacağız , unutturmayacağız.

15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜMÜZ KUTLU OLSUN...

PAYLAŞ