GESTAŞ’tan Gökçeada'ya Yeni Gemi

Gestaş Deniz Ulaşım A.Ş. Genel Müdürü Volkan Uslu, GESTAŞ filosunun yeni gemisi MF GELIBOLU - Maiden Voyage’yi sosyal paylaşım platformu twitter üzerinden duyurdu. Uslu, GESTAŞ filosunun yeni ferdinin deneme seyrinde olduğunu kaydetti.

Çanakkale’de boğaz ve adalar hattında hizmet veren GESTAŞ Deniz Ulaşım A.Ş. filosunu büyütüyor. Özellikle yaz aylarında bir hayli yoğun olan boğaz ve adalar hattında durmaksızın çalışan GESTAŞ gemilerine bir yenisi daha eklendi. Gelibolu ismindeki yeni gemi, deneme seyirlerine başlıyor. MF GELIBOLU - Maiden Voyage, hafta sonundan itibaren Gökçeada-Kabatepe hattında hizmet verecek.
GESTAŞ A.Ş. Genel Müdürü Volkan Uslu, resmi twitter hesabından yaptığı açıklamada, yeni gemiyi tanıtan bir video paylaştı. Uslu, yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi: “Bismillah! Gökçeadalılara ve Çanakkale’mize hayırlı olsun. Yeni Gemimiz Gelibolu, deneme seyrinde, Haftasonunda Gökçeada-Kabatepe hizmet vermeye başlayacak. Gestaş büyüyor, filomuz yenileniyor, MF GELIBOLU - Maiden Voyage.”

PAYLAŞ