Erdener Can’dan Ülgür Gökhan’a Sert Tepki, SAMİMİYETSİZSİN!

Çanakkale Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Şubesi tarafından, Yrd. Doç. Dr. Abdullah Akın'ın ÇOMÜ TV ve Radyosu'ndaki sözlerine tepki için düzenlenen basın açıklamasında konuşan Çanakkale Belediye Başkanı CHP'li Ülgür Gökhan, "Çanakkale'den defolup gitmelidir" dedi. Gökhan bu açıklamasına ise tepki AK Parti eski il başkanı Erdener Can’dan geldi. Abdullah Akını tanımam etmem, o çirkin açıklamalarını da kabul etmem, gereği hukuken en ağır şekilde yapılmalıdır diyen Can Gökhan’ın söylemlerinin samimi olmadığını belirterek, Sen tut PKK’nın merkezi olan Sur belediyesi ile kardeş ol, Öcalan posterleri önünde nevruz ateşinde zıpla, Şehitlerimizin sorumlusu PYD ile komşuluğu arzula, 40bin insanımızı Askerimizi polisimizi şehit eden PKK’nın siyasi uzantısı için kutlama yap , yetmedi pilav dağıt... Sonra kalk Cumhuriyet meydanında Çanakkale Cumhuriyetimizin önsözünün yazıldığı yerdir sloganları at ! Bu şahsın yaptığı akla ziyan açıklamalarını nasıl kabul etmemiz mümkün değil ise samimiyetsizliği de kabul etmemiz mümkün değildir. Ağzınıza yakışmıyor, zira fikrinizi de zikrinizi de biliyoruz. 
İyisi mi siz gidin size yakışanı yapın; Sur belediyesi ile Nevruz ateşine hazırlık yapın!

İşte Erdener Can’ın O Açıklamaları

Sen tut PKK nın merkezi olan Sur belediyesi ile kardeş ol,
Öcalan posterleri önünde nevruz ateşinde zıpla,
Şehitlerimizin sorumlusu pyd ile komşuluğu arzula,
40bin insanımızı Askerimizi polisimizi şehit eden PKK’nın siyasi uzantısı için kutlama yap , yetmedi pilav dağıt...
Sonra kalk cumhuriyet meydanında Çanakkale cumhuriyetimizin önsözünün yazıldığı yerdir sloganları at !!!
Abdullah Akını tanımam etmem, o çirkin açıklamalarını da kabul etmem, gereği hukuken en ağır şekilde yapılmalıdır. Yetmez, o kurguyu tezgahı hazırlayanlar da hesabını vermelidir.
Ancakkkk ; Bu şahsın yaptığı akla ziyan açıklamalarını nasıl kabul etmemiz mümkün değil ise samimiyetsizliği de kabul etmemiz mümkün değildir. Ağzınıza yakışmıyor, zira fikrinizi de zikrinizi de biliyoruz. 
İyisimi siz gidin size yakışanı yapın; sur belediyesi ile nevruz ateşine hazırlık yapın..,

 

PAYLAŞ